Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bir Erkek Eşarp Klasik ve Göz kamaştırıcı Giyebilir

Jul 11, 2017

Bir Erkek Eşarp klasik ve göz kamaştırıcı giyebilir

Birkaç yıl önce, erkek atkısı toptancıları böyle bir fenomen bulduklarında, kadınlarla, erkekler için erkeklerle kıyaslandığında, ancak daha fazlası yalnızca işlevinin kullanımı içindir. Onu sıcak tutmak için sadece bir Erkek Eşarp, bir Erkek Eşarp'ın güzelliğini ve süsünü fark etmemişti.

Şimdi bu gün ve yaş, Erkekler Eşarp yavaş yavaş önemli aksesuarların adamı haline geldi; kalemler, saatler ve erkekler kol düğmeleri gibi eşyaları daima sevdiler, bu arada başka birinin elinde birçok tasarımcı haline geldi. çok parlak eserler. Son yıllarda bile ülke çapında çok sayıda erkek eşarp toptancısı olmuştur.

Erkekler için, çapraz şerit uzun erkekler eşarp kütüphanesindeki çocuk, ister sokakta karışık örgü eşarp uzun erkek, ister vahşi tarz erkek eşarp doludur, erkeğin göğsünde sallarlar, günaha ve imaat dolu olurlar , rahat ve doğal bir mizaç iletin. Şu anda, Men Sparf temelde sıcak tutmanın özgün işlevini bulanıklaştırdı ve dekoratif özelliklerini vurguladı.

Yaz asmak sonbaharı gibi, farklı elbiseler eşleştirmek için kullanılabilir, sevilen bir kadın yakalanan bir adamın odak haline ve aynı zamanda onların elbise tarzı bir örnektir.

Aslında Men Sparf toptancıları, Men Sparf'ın kadınların klasik ve göz kamaştırıcı hislerini giyebileceğini düşünüyorlar. Örneğin, gömlek içinde basit bir ipek astar, hem bir beyefendi hissi, ben tekrar yaşlı görünmeyecektir, giymek yasası bütün vücudu düzenlemek için çok iyi bir seçim, özellikle bir erkek için kravat - nazik kalite. Uzun, ince bir Erkek Eşarp sadece dizlerinizin üzerinde asılıp birkaç tur için boynunuza sarılmalıdır. Her zaman biraz tembellik ve çöküşün olacak. Buna ek olarak, kenevir Erkekler Eşarp, erkeklerin daha rahat ve doğal görünmesine izin veriyor, bu kadar şişmiş görünmüyor, nadiren birkaç element atmosfere benziyor, daha gösteri adamı size cazibe mizacı ekledi.

Bu yılki eşsiz erkek fularları neler? Girişten sonra en popüler üçü var.

Bir, Hint üçgeni

Anahtar Kelimeler: taklit deerskin, renk tüyü, üçgen.

Hint tarzı, bu yılki Men Sparf stilinin en önemli tasarımını oluşturuyor. Kaba renk gümüş kaplama, abartılı renk tüyleri, fırtınalı kürk seviyesi, renk değişiminden malzeme karışıklığına tekrar karışarak tie-in yapın, sonra üçgen tasarımının kırpılmasını ekleyin, sadece boyun arasında bir yapı, sergi show kadınları hem vahşi hem de büyüleyici derhal .

Erkek Eşarp toptancısının kravat tavsiyesi: büyük açık yakalı ve sıkı pantolonlu, metal duyguya sahip olan sıkı süveter seçiniz, bunlar egzotik sevimli duyguları eşleştirebilirler.

2. Çift renkli içi boş Erkekler Eşarp

Anahtar kelimeler: delik açma, çift renkli, kademeli duyu.

Şık stil çoğu kez yaratıcı tasarımı terk eder, bu yıl canlı bir şık kalitede eşarp ile bir adam ağırlıklı olarak çift renk tasarımı sayesinde, doğal renk kumaş kenar overlocking tuttu, yoğun renk kontrastı da ufak bir çöküşü gösterdi. Bunun üzerine, kasıtlı büyük delik oyuk kesilmiş, daha canlı erkeklerin biraz daha rock stili atmasına izin verin.

Erkekler eşarp toptancılar teklif kuyumcu: püskül moda artık şık bir tür delik delikli erkek eşarp, ne zaman görsel etkinin çift renk kontrastı not etmek için önemlidir, ve aynı zamanda modayı soymak için değil deneyin vogue olduğunu Bir püskül.

3. Retro Avrupa baştankarı

Anahtar kelimeler: uzun kadife kürk, parlak ton, dantel kemeri.

Bu yılki atkı şallarının sonu, geçen yüzyılın altmışlı ve yetmişli yıllarında tamamen geri dönmüş, uzun yünlü kürk, kiriş omzası Sarkaç ve dantel dantel kemeri, halihazırda süslü ve zarifçe yapılmış bu tür sıcak eşarbın adamıdır.

Erkekler eşarp toptancısı kravat önerisi: renk açısından siyah ve kahverengi kürk, acı fleaban acı fleaban etek veya geniş diz ve kolu için daha uygun parlak yeşil ve mavi uzun villus ile değiştirildi, Avrupa tarzı aşk duygularına uymadı - uyuz fişekleri.