Ana sayfa > Haberler > İçerik

Nasıl en iyi sonuçları elde etmek için bayanlar eşarp maç

Sep 13, 2017

Nasıl en iyi sonuçları elde etmek için bayanlar eşarp maç
Bayan eşarp sadece hassas cilt soğuk Rüzgar zararlardan korumak, ama aynı zamanda etkili rol soğuk elde etmek için ısı kaybı, vücut parçası önlemek. Ve bu da bayanlar eşarp boynundan dekore edilmiş önemli bir dekoratif rol oynar etkisi görünümü ile genel elbise daha mükemmel hale getirmek, kalemin son dokunuş olabilir.
Bayanlar eşarp, her türlü nasıl en iyi sonuçları elde etmek için maç? Sonraki size tanıtmak için bir kaç yol vermek, deneyebiliriz.
1, Cilt mor ve sarı önlemek için daha sarı kadın ihtiyaçtır, Mavi Göl seçmek, beyaz, yeşil Bayan eşarp süt, bu-ecek yapmak onların yüzüne bayanlar eşarp göz karşısında daha beyaz.
2, bazı insanlar daha dolu, boyun ile bir Bayan eşarp daha fazla dikkat gerekir zaman görece kısa olur. Gömlek ile bir yumuşak donatılmış bir gömleksiz giyiyor, küçük çiçek bayanlar eşarp şeklinde; High-necked kazak giymek, küçük bir kare var mı ama uzun iplik göğsüne asılı ile havlu iyidir. Renk ve çok parlak, derin safir mavi, mor, koyu yeşil ve kahverengi nispeten düşük saflık ve benzeri tercih ama seçim değil.
3 kadın, ince rakam için tavsiye edilir bir zengin limon sarı, turuncu ve yeşil, meyve seçmeniz çünkü kalabalığın içinde olacak atlama, göz alıcı bir rol.
4, bazı kadınların yüz daha fazla yağ, o zaman sen-ebilmek seçmek bir küçük şeritli veya küçük çiçek tarzı eşarp ile bayanlar eşarp büyük çiçek seçmeyin. Rengi koyu yeşil, siyah, koyu mavi, kahverengi ve patlıcan mor ve vb. seçebilirsiniz.
vücudun orta, ise 5, Cilt çok beyaz, boyun da çok ince, o zaman çok daha güzel bayanlar eşarp, pembe, parlak sarı, mavi, kırmızı ve vb. gül gibi giydiği için uygundur. Şablondaki seçebilirsiniz büyük çiçek, büyük kafes, dağılım türü veya soyut renkli bloklar birleşimi olabilir. Bu yapar daha akıllıca, enerjik, yetenekli.
Sen şimdi bayanlar eşarp fabrika içinde rahat geri dönmek istiyorsak, uzun şekil, Meydanı ve bayanlar eşarp, yalnız ipek Bayan eşarp ince olan diğer şekilleri görebilirsiniz, orada yumuşak sünger kazak Bayan olarak eşarp, yanı sıra renkli kaşmir Bayan ani kalp durması RF, pamuk Bayan eşarp, gerçekten her türlü renkler, renkli böylece sen baş döndürücü.
Bu anlaşılmaktadır ki bayanlar eşarp kullanımı ile kullanıcı yaş, cinsiyet ve farklı. Genç yaşlı sıcak boyun tutmak gerekir iken ana oyun dekorasyon, rolü nedir giymek insanlar.
Aslında, bayanlar eşarp değildir sadece sıcak, dekoratif, temizlik malzemeleri ve sağlık ürünleri bir haldedir. Hava soğuk, vücut daha fazla dağıtılmış ısı, kadının eşarbı boynuna, o zaman vücut büyük alan maruz Eğer alırken en büyük soğuk ve sıcak bir sağlık rol oynamak için kullanılır.
Ancak, bayanlar eşarp kullanımı da sağlık dikkat etmek gerekir. Bazı insanlar kullanmak için maske olarak ağız çevresindeki bayanlar eşarp alışık olduğundan, bu aslında çok sağlıksız. Çünkü kadın eşarp hammadde çoğunlukla yün kumaş ve malzemelerden bazılarını ile kimyasal fiber kumaş, daha fazla veya daha az olacak insan için elverişli sağlık değildir ve Bayan koyarsanız kadın eşarp ün kendi kullanım bakteri ile kontamine eşarp insanlar nefes, ağız çevresindeki lif ve solunum yolu, belirli bir etki sağlık bakteri mümkündür.
Ayrıca, bazı genç anneler çocuk kapsayacak şekilde naylon eşarp kullanmak ister, bu yaklaşım çok çocuğun sağlığına zararlıdır. Ne kadar Bayan naylon eşarp ince ama Tekstil nispeten yoğun, solunabilir çok kötü olduğunu bilmek için kapak çocuğun yüzüne o nefes etkiler, sonuçlanan oksijen eksikliği, beyin dokusuna zarar verir, naylon Bayan eşarp olduğunu kimyasal fiber f Eğer artı abric, Bebek ve küçük çocuk cilt çok hassas, kolay Anti için uyarılmış. Yani, sana hatırlatmak için naylon eşarp bebek yüz karşılamak için kullanılamıyor.