Ana sayfa > Haberler > İçerik

Örme Atkılar isminden de anlaşılacağı gibi bu el dokuması eşarplar

Jun 05, 2017

Adından da anlaşılacağı gibi eşarp, fular örgü örgü el dokuması eşarplar, ama şimdi temel kullanımı makine ve ekipman yerine el emeği ve verimliliği toplumda ve güzel

İle eşarp

Herkes eşarplar, kullanımında temel alınabilecek kişisel mizaç, rengi, yağlı ve ince, vücut, omuz genişliği, giyim ve diğer yönleri, zayıf yönleri, güzel ulaşmak için seçin ve cömert etkisi üzerinde.

Giyim eşarp bir göz ayarlamak için genel giysiler dayanmalıdır. Moda stil daha ciddi giyim, eşarplar geleneksel desenle olmalıdır; Moda Giyim, eşarplar, modern desenler kullanımı. Ama sessiz sakin insanlar, mizaç zarif küçük desen eşarp seçmeliyim; karakter canlı, büyük desen eşarp daha uygundur.

İkinci cilt rengi beyaz, açık mavi, açık buğday kırmızı, yeşil elma, limon sarı, özenle seçilmiş renk güçlü eşarp tarafından eşlik bak. Rengi beyaz değilse, Brezilyalı sarı, derin bej, derin demir gri hafif sesi ile dikkatli kullanmalısınız. Sıska erkek sarı, mor, sarı, kaçının, eşarp arka yüzüne soluk baktım süt beyaz, göl eşarp, mavi, yeşil'ı seçin.

Örme eşarp üç vücut orta ise vücuduna bak, boyun ince, karmaşık renk renkli eşarplar, pembe, mavi, parlak sarı göl, gül kırmızı, vb gibi giymeli.; desene, büyük çiçek, bir kafes, bir dağılım veya soyut yamalar kombinasyonu seçebilirsiniz. Bu eşarp çevrili, daha canlı, akıllı ve yetenekli insanlar bak. İnce genç kadın için portakal, limon sarı, yeşil meyve gerginlik seçmek, kalabalığın içinde önemli bir rol oynamaktadır. Vücut biraz dolu ise, boyun uzun değil, küçük bir çiçek eşarp-ecek var olmak çok uygun yumuşak bir sesi, yakasız bir kazak giyiyor; High-necked kazak giymek, kare, ama göğüs aşağı asılı uzun bir eşarp ile küçük haketmez. Rengi çok zeki ama düşük saflık mor, derin taş mavi, koyu yeşil, kahverengi ve benzeri seçmeyin. Göğüs yolun güzelliği yansıtan tam olarak görünecek şekilde göğüs ince vücut için bazı doku biraz gevşek zengin desen ve büyük çiçek eşarp, duygu simetrik asılı göğüs iyidir seçmeniz gerekir.

Örme eşarp dört şişman ve kadın yüzü daha fazla yağ, bir küçük şeritli veya küçük çiçek eşarp seçebilirsiniz büyük çiçek ızgara önlemek eğer ince. Renk koyu yeşil, koyu mavi, siyah, kahverengi, mor ve benzeri seçebilirsiniz. Vücut yağ ve göğüs daha büyük, seçmeliyim Eğer karanlık veya tek renkli basit şeftali desen tasarımını örme eşarp veya ipek eşarplar gevşek. Basit, zarif, desen olmak ince gövde, düz desen eşarp yapıldı.

Beş omuz insanlar geniş omuz için bakmak, bir düz desen eşarp deseni yapıldı seçmelisiniz. Omuz insan türü de, eşarp, eşarp arkasına asılı, görsel Omuzundan her iki ucunda kullanımı dikkat omuz yapabilirsiniz uzatmak için simetrik görünür,