Ana sayfa > Haberler > İçerik

Atkı örme erkekler bir yasa seçin

Nov 06, 2017

Erkek örgü atkı seçin bir yasa
Siyah ve beyaz kılavuz, Donanma çizgili gibi atkı örgü giriş seviyesi maç kesinlikle vahşi olduğu gibi erkekler örme atkı, örme atkı vücut giyim aynı seçimi ile tanımlanabilir. Biraz yaratıcılık ile gelmek istersen, benzer bir kadın şal çekme bib, bu şal kadınsı önlemek için Hedge tasarım ve erteleme seçebilirsiniz.
1. kısa ve şişman vücut, özellikle üst vücut sağlam erkekler basit bir desen, koyu renkler kullanmalısınız, çünkü karanlık insanların yakınsama görsel anlamda tek bir tür gevşek örme veya örme atkı, triko atkı, örgü.
2. omuz dar veya kaygan omuz, uzun örgü atkı kullanımı, rampa için her iki ucundaki örme eşarp arkasında asılı omuz, görsel omuz yapacak almak nispeten cömert olur.
3. uzun boyun erkekler daha uzun ve kalın örme eşarp seçebilirsiniz, boyun çevreleyen ve omuz, bu-ecek almak böylece yapmak boyun önemli ölçüde daha kısaydı.
4 koyu cilt, değil kullanmanız gerekir açık renkli atkı, örgü nötr renk derinliği daha iyidir, Cilt olmakla birlikte daha beyaz adamın daha yumuşak sesi örme atkı seçin.
5 thin-skinned insanlar, basit ve zarif stili, örme şal, basit ve zarif kullanması gereken ama renk kullanılan sıcak renkler olmalıdır.
Moda Yorumlar: siyah ve beyaz T yığın alttan ihale pembe tulum, ne kadar kes ve sürüm oldukça rahat olan, ama ipek kumaşlar ve şal insanlar vermek için tasarlanmış göğüs lotus kıvrımlar zarif ve cömert hissediyorum. Deve kürk ceket dışında hafif krem kahverengi yüksek topuklar üzerinde rahat ve sıcak koymak.
Moda Yorumlar: Siyah deri çanta biraz ağır soğuk görünüyor, parlak pembe turuncu kadife Pamuk Çanta dekorasyon için etrafında atkı örgü, zayıf bir sessizlik aniden göz toz sonu uçurulmuştu. Aynı sıcak, daha iyi olabilir birlikte, beklenmedik değil.
Moda yorum: Siyah stereo eğik çizgili yün ceket, bel Slim kesim, sadece bel eğrisi vurgulamak, uyluk, sıcak ve rahat karşılanmıştır. Siyah tozluk ile kahverengi diz ve son olarak siyah peluş şapka, basit ve zarif karanlık kış ile giyiyor.
Moda Yorumlar: bazen daha fazla ağır elbise, ama aynı zamanda saç giyinmiş, ceket yaka stand tekrar doldu, sonra örgü atkı hissediyorum çok hantal. Bu noktada deve peluş bağlı atkı örgü gri-yeşil çanta, şık ve zarif tüm kümesi elbise daha sıcak.
Moda Yorumlar: uzun bölüm forması, aynı mürekkep mavi pamuklu elbise pantolon ile birleştiğinde olabilir. Bir kemer leopar satır kemer kahverengi sıraladı. YY giymek rahat bir duygu ama bel aksesuarları eşliğinde uzun paragraf bel hattı gösterebilirsiniz. Bir hafif ve rahat hafif hafif kahverengi yün palto giyiyor kot, aşağıdadır.
Moda Yorumlar: Koyu gri deri çanta biraz çok yaygın, kış atmosfer ekleyin ton rolünün veya etkisi, ilerici katmanları olup tavşan saç örme eşarp göz şirin, yün ceket ile aynı ile birlikte, sarılı.
Moda Yorumlar: gri-yeşil çiçekli şifon elbise, görünüşte eski moda ama gri, haki kazak, MM kombinasyonu ve siyah gibi biniciler deri mix ve maç, ters genç canlılığı. Adım Martin çizmeler, siyah, bağlı tüm saç siyah çember üzerinde yakışıklı koyun çevik.
Moda Yorumlar: siyah ve beyaz beyaz etnik desenli örgü üst vücut siyah deri yankılanan eşarp ile bağlı bir kalın kırmızı minimalist çanta; Tadı aynı zaman, eşarp ve çanta kemer vücuduna vurgulamak olmak için kırmızı el çantası ile kırmızı ile aynı zamanda.