Ana sayfa > Haberler > İçerik

Bir Baskı Eşarpının Beş Zarif Çizgisi

Jul 11, 2017

Bir Baskı Atkısının beş zarif çizgileri

Guangzhou baskı atkısı toptancısındaki pek çok üründen birinde, kadınlar arasında Baskı Atkısı olan bir ürün popüler. Bu tür Baskı Atkısı güzel ve zarif görünüyor ve üst düzey bir atmosfere benziyor. Şalın sadece omuza konması gerektiğini düşünen bir çok insan var, ama sadece en basit tür muhafaza var.

Eşarpları bastırmanın birçok farklı yolu var, ve Guangzhou elbiseli toptancı şu beş zarif yolları açıklıyor:

1, baş kaplı "tee: büyük pelerin kullanın ya da yarım yuvarlak büyük şal, vücudun etrafında şal sarın koymak, palto etkisi koyabilir, bir kişi zaman romantik hissi, cömert şal kullanın veya uzun bir pelerin de giyebilir Bu şekilde bir gelinlik giydiğiniz zaman, ağır bir doku seçmekten kaçınmanız gerekir.

, bir tip 2 giyen: Bu en klasik, en yaygın olanı da doğanın gövdesinden önce dikey omuzlarda simetriğin her iki ucunda antikten buruna kadar olan özel atmosfer giyme yönteminin bir türüdür. Yöntem, hem zarif hem de rahat görünüyor.

3. Zarflama türü: büyük kare veya uzun biçimli şallar, hatta çapraz şekilli şallar bu tür işlemler için uygundur.

4. Kilit: şalını omuzların etrafına sarın ve uçları simetrik olarak göğüs boyunca katlayın. Çakışmaları güzel bir broş koymayın. Bu elbise daha resmi ve resmi. Buna ek olarak, daha çekici ve kişisel görünecek olan omuza veya arkaya temas alanını çekebilirsiniz.

Yaratıcı yöntem: ada bakın ve hayal edip daha güzel bir şekilde giyinebileceğinizi göreceksiniz. Ya bir yay kravat, taze bir çiçek ya da hatta bir parça kıyafet tamam. Sonuçta Guangzhou baskılı fular toptancısı, anlamın mükemmelliğine elinizden geldiğince oynamaktır.

Baskı Fularında, genellikle deseni, stili, rengi, fiyatı yalnızca seçeceği, ancak daha önemli faktörlerden birini görmezden gelme, yani bunların bir araya getirilmesiyle ilgili sorun olan seçme ve satın alma herkes. Satın aldığınız basılı eşarplar pahalı olsa da, desen muhteşem, stil popüler, ancak vücudunuz için uygun değilseniz giymek iyi değil. Sonra rongsheng yün baskı eşarp üreticileri birkaç Öneriler sunuyoruz.

1, içbükey göğüs ve göğüs küçük jakarlı tarzı seçebilirsiniz kişi, doku daha yumuşak, kabarık, bir kişiye zengin his bir tür verebilir.

Yünlü Baskı Atkısı üreticisinin resmi

2. Kişi erkekse, boynu ve omuza uyacak şekilde kalınlaştırılmış ve uzatılmış, boynu daha kısa görünecek bir Baskı Atkısı seçebilir. Genç kadınlar, üstlerine yakın olması gereken gevşek fularlara daha uygundur.

3, dar veya omuz, omuz xl Baskı Eşarp, Baskı Eşarp, omuzda draped biter ve daha sonra asılı arkasında, görsel omuz nispeten cömert yapacak seçebilirsiniz.

4, cilt daha siyah insanlar renk seçmek için uygun değildir renk seçmek için uygun Eşarp Baskı Eşarp, zafer Baskı Eşarp fabrika tavsiyesi veya derin nötr renk eğik çizgileri seçin ve cilt daha beyaz insanların aşağı ve ton baskılı eşarp tercih edebilirsiniz.

5, kısa ve yağ, iki kadın daha büyük göğüs boyutu desen saflığı, renk daha derin, tonal tek gevşek örme Baskı Atkı veya ipek baskı eşarp, çünkü karanlık insanların görsel algı ve azaltmak için bir tür olacak seçebilirsiniz yakınsaklık etkisi vardır. Ve rakam rakam küçük ve küçük, rongsheng yün baskı eşarp üreticisi tasarım özlü ve basit, basit ve zarif baskı eşarp, ancak renk seçmek için öneriyor sıcak renk seçmek gerekir.